ЗЕдепутата з Житомирщини позбавили зарплати за прогули

29.01.2020

 

78 народним депутатам не виплатили по 38 тис грн за листопад через прогули. Серед найбільших прогульників – і двоє депутатів з Житомирщини: мажоритарник Зедепутат Сергій Кузьміних та бютівка Анжеліка Лабунська.

Про це інформує ЧЕСНО.

"1 листопада 2019 року набрав чинності закон №1035-2 щодо припинення відшкодування народному депутату України витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі неучасті без поважних причин у голосуваннях на пленарних засіданнях Верховної Ради або пропуску засідань парламентських комітетів", – інформують в ЧЕСНО.

Як писав раніше "Перший житомирський", депутат від "Слуги народу" Сергій Кузьміних забув задекларувати квартиру дружини на окупованій території.

Лабунська ще й увійшла в ТОП-10 прогульників січня, не відвідавши у 2020 році жодного засідання ВР. Тож, очевидно, знову буде без депутатських. Натомість нардепка в січні проявила активність у законотворенні - зареєструвала законопроект про заборону виробництва фуа-гра.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...