Нардепка Лабунська з Житомирщини жодного разу не була у ВР в 2020 році

29.01.2020

 

У січні відбулося 6 пленарних засідань парламенту, на яких проведено 299 голосувань. За цей час 42 нардепи взяли участь у менш ніж 50% голосувань Ради, з них 11 – не голосували жодного разу.

Про це повідомляє Комітет виборців у фейсбуці.

Серед не голосувавших жодного разу є нардеп з Житомирщини Анжеліка Лабунська. Протягом місяця вона навіть не була зареєстрована у сесійній залі.

Зауважимо, що у січня депутати ухвалили за основу закони про службу зовнішньої розвідки та про легалізацію азартних ігор, а також в цілому прийняли закон про повну загальну середню освіту.

Читайте також: Лабунська виступила проти фуа-гра

Комітет виборців у фейсбуці опублікував список тих, хто жодного разу не голосував у січні.

Не голосували в січні:

Анжеліка Лабунська – "Батьківщина";

Олександр Герега – група "За майбутнє";

Микола Люшняк – група "Довіра";

Юрій Солод – "Опозиційна платформа – За життя";

Віктор Бондар – група "За майбутнє";

Микола Кучер – група "За майбутнє";

Владислав Бородін – "Слуга народу";

Руслан Горбенко – "Слуга Народу";

Роман Костенко – "Голос";

Вадим Столар – "Опозиційна платформа – За життя";

Любов Шпак – "Слуга народу".

Частина цих депутатів не голосувала, хоч вони й були зареєстровані в Раді, а решта зареєстровані на засіданнях не були. Зокрема, це Бородін, Горбенко, Костенко, Лабунська, Столар та Шпак. Зауважимо, що причини їх відсутності на засіданнях ВР на сайті Верховної Ради не вказані.

Довідка. КВУ не враховували депутатів, щодо яких наявна інформація в ЗМІ про те, що вони хворіли чи пропустили засідання з інших об'єктивних причин.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...