Лабунська виступила проти фуа-гра

27.01.2020

Депутати ВР, серед яких і депутатка з Житомирщини Анжеліка Лабунська, зареєстрували законопроєкт про внесення змін до ЗУ “Про захист тварин від жорстокого поводження”.

Законопроєкт зареєстрували 24 січня.

Зокрема, зміни стосуються заборони жорстокого поводження з тваринами під час годування – обов'язкова цілодобова наявність свіжої питної води, заборона примусового годування, окрім як з лікувальною чи профілактичною метою, відповідне повноцінне харчування.

Також законом хочуть заборонити виробництво фуа-гра.

Фуа-гра – продукт насильницького годування птахів задля збільшення їхньої печінки, виробництво якого є однією з найжорстокіших і хворобливих для тварин практик, а сам “делікатес” містить потенційну небезпеку для людського здоров’я. Вартість робить її доступною лише для обмеженого кола споживачів. В той же час, в багатьох ресторанах та навіть супермаркетах України можна знайти продукт примхи та жорстокості, споживачі якого не завжди навіть знають як він виробляється.  Виробництво фуа-гра заборонено у багатьох демократичних країнах (в більшості країн ЄС, Ізраїлі, Туреччині, Індії і т.д.). 

Анжеліка Лабунська відома на Житомирщині своєю любов'ю до коней. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП на Соборному
Камерами відеоспостереження зафіксована подія, що сталася 22.09.2020р., о 14:23 на вул. Перемоги, в районі майдану Соборного у Житомирі.
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...