Бухгалтерка райвідділу освіти очолила РДА

10.12.2019

35-річна Інна Кацімон стала головою Пулинської РДА. Представила новопризначену голову заступниця житомирського губернатора Наталія Остапченко 10 грудня.

До підвищення з 2008 року Інна Кацімон упродовж 11 років працювала бухгалтером відділу освіти цієї ж РДА, - повідомляють в ОДА. Хоча повну вищу освіту жінка здобула лише у 2012 році, закінчивши Житомирський державний технологічний університет. Крім того, в декларації чиновниці не вказано джерел доходу з РДА, лише - щомісячна допомога при народженні дитини.

Фото зі сторінки Інни Кацімон у Фейсбук

Нагадаємо, 30 листопада померла в.о. голови Пулинської РДА, а 5 грудня президент підписав розпорядження про призначення нового керівника району. Тим часом головою Лугинської РДА стала дружина громадянина Росії, яка 8 разів подавалася на конкурси державної служби.

Читайте також: головним HR області може стати Олег Хабчук, який нині працює головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції.

Інна Кацімон - по центру, за кермом - Тетяна Грищенко, народна депутатка від "Слуги народу"


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...