Бухгалтерка райвідділу освіти очолила РДА

10.12.2019

35-річна Інна Кацімон стала головою Пулинської РДА. Представила новопризначену голову заступниця житомирського губернатора Наталія Остапченко 10 грудня.

До підвищення з 2008 року Інна Кацімон упродовж 11 років працювала бухгалтером відділу освіти цієї ж РДА, - повідомляють в ОДА. Хоча повну вищу освіту жінка здобула лише у 2012 році, закінчивши Житомирський державний технологічний університет. Крім того, в декларації чиновниці не вказано джерел доходу з РДА, лише - щомісячна допомога при народженні дитини.

Фото зі сторінки Інни Кацімон у Фейсбук

Нагадаємо, 30 листопада померла в.о. голови Пулинської РДА, а 5 грудня президент підписав розпорядження про призначення нового керівника району. Тим часом головою Лугинської РДА стала дружина громадянина Росії, яка 8 разів подавалася на конкурси державної служби.

Читайте також: головним HR області може стати Олег Хабчук, який нині працює головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції.

Інна Кацімон - по центру, за кермом - Тетяна Грищенко, народна депутатка від "Слуги народу"


 
Останнє з категорії
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...