У Житомирській ОДА оголосили конкурси на головного HR та керівника ІT

5.12.2019

Конкурс на посаду керівника служби управління персоналом оголосила Житомирська ОДА.

Оголошення опубліковане на порталі career.gov.ua.

Прийом документів триває до 13 грудня, тестування призначене на 10.00 го 19 грудня. Посадовий оклад – 8110 грн.

Серед основних кваліфікаційних вимог – ступінь вищої освіти не нижче магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, вільне володіння державною мовою.

За джерелами "Першого" в ОДА, очолить кадрову службу Олег Хабчук, який нині працює головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції.

Крім того, в Житомирська ОДА продовжує прийом документів на посаду начальника відділу інформаційних технологій та цифрового розвитку з посадовим окладом 8110 грн, куди, за джерелами, пройде нинішній головний спеціаліст Костянтин Осадчук.

Читайте також: Соціальний ліфт: головою Лугинської РДА стала дружина громадянина Росії.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...