На житомирському водосховищі продовжують мити пісок. ФОТО

19.11.2019

 

 На житомирському водосховищі «Відсічне» поглиблюють дно та вивозять пісок. Поглиблює дно житомирського водосховища ТОВ «РБК» «БІЛД-Україна». Саме з цим товариством КП «Житомирводоканал» уклало відповідний інвестиційний договір у квітні 2016 року.

Про це йдеться у відповіді «Житомирводоканалу» на інформзапит «Першого житомирського».

Читайте також: Губернатор підтвердив, що на піску з водосховища заробляють гроші

«За даним договором Інвестор зобов’язується на власний ризик і за власні кошти відповідно до затвердженої та погодженої робочої документації з використанням своїх матеріалів та устаткування, виконати роботи з очищення і збільшення корисного об’єму водосховища «Відсічне» на річці Тетерів Житомирського району за рахунок видалення мілководних зон», - йдеться у відповіді «Житомирводоканалу».

Чтайте також: Біля водосховища «Відсічне» на березі вже є піщані дюни

Одним з головних видів діяльності ТОВ «РБК» «БІЛД-Україна» є добування піску, гравію, глин і каоліну та будівництво.

Цікавим є той факт, що видаляються ті ж мілководні зони, що й при міському голові Володимиру Дебою та голові ОДА Сергію Рижуку у 2012 році (обидва Партія регіонів, - ред.)  Тоді губернатор Рижук запевняв журналістів, що нічого поганого в тому, що хтось заробить грошей, немає.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...