Губернатор підтвердив, що на піску з водосховища заробляють гроші

28.05.2012

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук заявив, що на піску, який вивозять з дна житомирського водосховища «Відсічне», підприємці заробляють гроші.

Губернатор також повідомив, що його родина не має відношення до приватних фірм, які поглиблюють водосховище.

Про це він сказав журналістам під час прес-конференції, присвяченій проблемі водопостачання у Житомирі.

Гроші на поглибленні дна річки Тетерів справді заробляють приватні фірми.

«Це правда, що на цьому добре заробляють і я хочу, щоб на цьому заробляли. Це єдине місце, де ми можемо залучити приватний капітал, бо держава не може виділити такі великі гроші на поглиблення дна водосховища», - заявив Рижук.

Він також наголосив на тому, що головна затримка поглиблення та очищення дна у житомирському водосховищі - це роз’яснення правоохоронним органам, що поглиблення дна - це видобуток не піску, а суміші.

«Ми ж не копаємо кар’єру і не залишаємо після себе ям. Ми лише приводимо у відповідність водойми до первозданного вигляду, бо ця дамба замулила за 40 років дно», - каже Рижук.

Губернатор каже, що поглиблювати «Відсічне» будуть ще два роки, якщо держава дасть на це гроші.

Нагадаємо, що зараз дно водосховища уже поглиблює ПБФ „Яніцький”, якому надали дозвіл у міській раді кілька місяців тому.

Ця фірма займається будівельними роботами та продажем піску.

Член виконавчого комітету Олексій Ясюнецький нещодавно заявляв, що під поглибленням дня може бути несанкціонований вивіз піску із водосховища.

Цю тезу, відповідно, сьогодні підтвердив і губернатор Рижук.

Віднедавна рішенням Житомирського виконавчого комітету було прийнято рішення про надання дозволу поглиблювати дно водосховища «Відсічне»ще одній приватній фірмі – «Ескалейд».

Ясюнецький був переконаний, що на водосховищі «Відсічному» вивозять велику кількість піску безкоштовно, щоб потім використовувати його для власних потреб.

Зараз надають дозволи на роботи із поглиблення дна приватним фірмам, прикриваючи це «інвестиційною діяльністю».

«Я вважаю, що це прихований кар’єр, без дозволів, який як видобувач не платить ніяких грошей, не отримує ніяких ліцензій, а безконтрольно видобуває пісок», - заявляв раніше Олексій Ясюнецький.

Рижук сьогодні відкрито підтвердив, що на піску із «Відсічного» приватні фірми заробляють гроші, і він, як губернатор, не бачить у цьому нічого поганого.

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...