В Україні легалізували медичний канабіс, але частково

9.04.2021

 

Деякі препарати на основі канабісу тепер входять до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Вони застовуватимуться для лікування побічних ефектів хіміотерапії та зняття спазмів при склерозі.

Відповідну постанову прийняв Кабмін 7 квітня.

"Обіг психотропних речовин Дронабінол, Набілон (синтетичний канабіноїд, імітуючий дію ТГК) та Набіксімолс (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК та канабідіолу) допускається лише у формі лікарських засобів або у формі субстанцій, призначених для виробництва, виготовлення таких лікарських засобів", – йдеться у документі.

У документі зазначено, що до речовини ізольованового канабідіолу (ізоляту канабідіолу) цією постановою заходи державного контролю не встановлюються.

Наразі в постанові зазначено два препарати на основі канабісу:

"Набілон" – застосовується для лікування побічних ефектів хіміотерапії раку (нудоти і блювоти);

"Набіксімолс" ("Сатівекс") – для зняття спазмів м'язів при розсіяному склерозі.

Ці препарати коштують $2055 та $640 відповідно.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...