МОЗ засекретило дані про ціни на Covid-вакцину

4.03.2021

 

Міністерство охорони здоров'я засекретило дані про ціни та постачальників Covid-вакцин, оскільки розголошення такої інформації може призвести до штрафів та розриву контрактів із виробником.

Це обумовлено положеннями угоди між МОЗ і міжнародною організацією з закупівлі вакцин Crown agents, заявила заступниця міністра охорони здоров'я Світлана Шаталовапередає "Українська правда".

"Оці жорсткі вимоги щодо конфіденційності зовсім не є примхою міністерства. Вони ініційовані саме виробниками вакцини", — сказала вона.

За словами чиновниці, у наказі міністерства від 19 лютого, що розподілив вакцини по регіонах, міститься вимога забезпечити "нерозголошення будь-якої інформації щодо виробників або постачальників, а також цін на вакцини проти гострої респіраторної хвороби Covid-19". Вимога стосується керівників підрозділів МОЗ. Із такими умовами погоджуються усі уряди, що централізовано закуповують вакцини.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...