"Іду на ви": у Бердичеві Президент Порошенко озвучив девіз спецпризначенців. ВІДЕО

17.01.2019

 "Днями підписав указ щодо заснування емблеми і прапору Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та штандарта Командувача. Відтепер їхнім девізом стануть слова київського князя Святослава Хороброго: «Іду на ви!», які ще більше тисячі років тому наводили жах на ворогів, - повідомив на полігоні під час візиту на Житомирщині Президент Петро Порошенко.  - Спецпризначенці були, є і будуть елітою ЗСУ.

Їхні обличчя завжди за кадром. Але увесь український народ знає, що воїни нового формату добре підготовлені, загартовані, екіпіровані. Майстерно роблять свою роботу, на практиці реалізуючи власне ж кредо переваги якості над кількістю.

Читайте також: Візит Порошенка та Філарета у Житомир, представлення Томосу в Михайлівському соборі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Радий можливості у Бердичеві сьогодні особисто подякувати нашим військовослужбовцям Сил спеціальних операцій ЗСУ за захист України.Вдячний також нашим партнерам з країн-членів НАТО за допомогу у розвитку спроможностей Сил спеціальних операцій. Завдяки залученню професійних інструкторів із США, Польщі, Литви, Естонії, Латвії кваліфіковану підготовку пройшли українські інструктори".

Читайте також: Порошенко обговорив з мешканцями Станишівської ОТГ перші результати децентралізації. ФОТО 

"Героїчні подвиги спецпризначенців, здійснені в боях з агресором, навічно закарбовані в історію українського війська. 294 воїни нагороджені державними нагородами, 4 воїна отримали звання Герой України. На жаль, війна це не лише перемога, і 70 бойових побратимів поклали своє життя за Україну. Прошу вшанувати пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання, – сказав президент України. - Підрозділами Сил спеціальних операцій було проведено понад 3 тисячі військових операцій, знищено і взято в полон значну кількість окупантів. Захоплено багато зразків ворожого озброєння, яке у подальшому склало ґрунтовну доказову базу у міжнародних судах проти Російської Федерації".

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 «Найкраща реклама нашій ягоді – це моя донька, яка їсть її з 11 місяців», - каже киянин Ярослав Мовчун. Вже кілька років у Брусилівському районі на...