У житомирські садочки привели лише 20% дітей. У групах холодно

27.05.2020

 

У житомирських дитсадках холодно. Наповненість складає 20%.

Про це на засіданні виконкому розповіла заступниця міського голови Марія Місюрова.

Вона повідомила, що дітей зустрічали медпрацівники та вимірювали температуру. У деяких садках було не більше 30 дітей. Про перевантаження дошкільних закладів мова не йде.

«Зараз досить прохолодні ночі та дні. Будемо підтримувати відповідну температуру у приміщеннях дитсадків», - сказала Місюрова.

Нагадаємо, з 27 червня у Житомирі відкрилися дитячі садочки.

Раніше повідомлялося, що до відкриття готуються усі 46 дошкільні навчальні заклади міста.

За інформацією мера, на минулому тижні виділили 1,3 млн грн на придбання безконтактних термометрів, дезінфікуючих розчинів, паперових рушників та антибактеріальних килимків.

«Кожного ранку і впродовж дня діти проходитимуть температурний скринінг. Батьків у приміщення дитсадків пускати не будуть.

Зміниться графік роботи закладів (його можна уточнити у свого вихователя).

Всі працівники дитсадків проходять експрес-тестування.

На цей час маємо 6,5 тисяч заявок від батьків, тож групи не будуть перевантаженими», – повідомляє міський голова Сергій Сухомлин.

 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...