У мережі з'явився «серіал» про інфекційну безпеку у школах від Людмили Зубко

8.09.2020

 

На Youtube-каналі підприємиці, ініціаторки проєкту «Альтернатива є – безпечна школа» Людмили Зубко опубліковано «серіал» про інфекційну безпеку у школах – навчальні ролики, в яких розповідається про те, як правильно організувати навчальний процес та обладнати школи, аби перебування там було безпечним для учнів та вчителів.

Поради, озвучені у роликах, базуються на рекомендаціях міжнародно сертифікованих епідеміологів – Національної експертної групи з інфекційного контролю NEGIC. Раніше спільно з NEGIC Людмила Зубко розробила "Протоколи загальноосвітнього навчального закладу на період обмежувальних заходів у зв'язку з пандемією COVID-19".   

У першому відео пояснюється про те, як правильно організувати зустріч дітей на початку навчального дня і що робити, коли у дитини виявлені симптоми респіраторних захворювань.

Другий ролик присвячений темі облаштування шкільних класів. Зокрема, Зубко наголошує, що дуже важливо контролювати показники навколишнього середовища. У кожному класі має бути термометр і гігрометр, а після кожного уроку клас обов'язково треба провітрити.

У третьому ролику йдеться про те, як у школах організувати якісне прибирання та дезінфекцію.

Четвертий ролик пояснює, як налагодити процес харчування в умовах пандемії. 


Відеоролики в тому числі спростовують фейки щодо навчання в умовах пандемії (наприклад, про те, що учні на уроках мають сидіти у рукавичках).

За словами Людмили Зубко, від самої влади надходить суперечлива інформація про організацію навчання в нових умовах. Натомість створення безпечного середовища у школах має базуватися на фахових знаннях і здоровому глузді.

«Саме тому у рамках ініційованого нами проєкту «Альтернатива є – безпечна школа» ми чи не єдині в Україні, хто наочно і в деталях показує усі тонкощі організації безпечного навчання», - розповіла Людмила Зубко.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...