Майже 13 тисяч випускників Житомирщини здають ЗНО з української мови та літератури

1.06.2021

 

На Житомирщині майже 13 тисяч випускників зареєструвалися для участі в тестуванні з української мови та української мови й літератури. Про це повідомили в департаменті освіти й науки Житомирської ОДА.

Для участі в тестуванні з української мови та української мови й літератури в області зареєструвалося 12950 учасників, із них 3688 – для участі в тестуванні лише з української мови.

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання залучили 52 пункти в 8 освітніх округах: 24 – у Житомирі, решта – у містах Бердичів, Новоград-Волинський, Коростишів, Олевськ, Овруч та Малин.

Випускники, які не зможуть узяти участь в основній сесії, зможуть зареєструватися для проходження ЗНО у додаткову сесію, яка відбудеться з 29 червня до 14 липня. Тестування з української мови та української мови й літератури у додаткову сесію відбудеться 09 липня 2021, а результати додаткової сесії будуть розміщені до 23 липня 2021 року.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...