Абітурієнти зможуть вступати на бюджет у приватні виші

30.04.2021

 

Приватні ВНЗ та коледжі зможуть брати студентів за державним замовленням на рівні бакалаврів та молодших бакалаврів. Приватні університети зможуть отримати державні місця, подавши заяву в МОН до 24 травня 2021 року.

Про це повідомило МОН:

"Вперше приватні заклади вищої освіти зможуть здійснювати підготовку молодших бакалаврів та бакалаврів за державним замовленням. Таким закладам буде відкрито доступ до модуля «Державне замовлення» Єдиної державної бази з питань освіти, якщо вони подадуть заяву в МОН до 24 травня 2021 року".

Заклади, які вирішать навчати студентів у тому числі за держзамовленням, мають дотримуватись законодавства про індикативну собівартість на всіх рівнях, спеціальностях та формах здобуття вищої освіти. Йдеться про мінімальну вартість, нижче якої не можна встановлювати оплату за навчання для контрактників.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...