Вперше з початку карантину у Житомирі провели масовий захід – День Героїв

23.05.2020

 

23 травня житомиряни вийшли на майдан ім. С.П.Корольова, майдан Соборний, аби вшанувати Героїв.

Про це інформує мерія.

Представники влади та громадськість поклали квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні, пам’ятних стендів героям, полеглим за Україну у зоні АТО/ООС, а також до могил Борців за Україну на території Спасо-Преображенського кафедрального собору та пам’ятника Олегу Ольжичу.

Довідково:

Дата Дня Героїв обрана невипадково. Адже саме 23 травня 1938 року в Роттердамі вбили Євгена Коновальця. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив щороку, 23 травня, святкувати День Героїв. Було також обумовлено, що саме у травні пішли з життя «кращі сини України XX століття»: Микола Міхновський, Симон Петлюра та Євген Коновалець.

 

У День Героїв згадуємо лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців, воїнів Армії УНР, ОУН-УПА, членів визвольного руху шістдесятників, Героїв Небесної Сотні та сучасної боротьби за територіальну цілісність на сході України - всіх борців за волю України.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...