У міській раді змінили номер телефону для замовлення путівок у дитячій табір Супутник

3.06.2020

 

З технічних причин тимчасово змінено номер телефону, за яким здійснюються консультації щодо придбання платних путівок в ПЗОВ "Супутник". 

З питань замовлення  путівок  у «Супутник»   КП "Парк" просить звертатися  за номером  телефону: 067-764-11-51 (Мирослава Мар'янівна)  з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00 год.

Нагадаємо, що ПОПЕРЕДНЯ реєстрація на придбання платних путівок для відпочинку в ПЗОВ "Супутник" влітку 2020 року здійснюється тут.

Нагадаємо, термін початку відпочинку дітей Житомирської міської ОТГ у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» перенесено до закінчення дії відповідних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...