Тролейбусну лінію на Мальованку будуватимуть в наступному році, - Ткачук

8.08.2019

Сьогодні обстежили варіанти маршрутів для нової тролейбусної лінії, - написав у соцмережі заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук. -  Зараз триватиме паперово-проектна стадія. Саме будівництво лінії розпочнуться вже в наступному році".

"Житомир отримає грант у 2 мільйони євро від Європейського банку реконструкції і розвитку, - повідомив  наприкінці липня міський голова Сергій Сухомлин. -  За ці кошти плануємо збудувати нові тролейбусні лінії на Мальованку та Глибочицю, а також придбати запчастини і автоматичну мийку. Розвиток міського електротранспорту є одним з наших пріоритетів і ми крок за кроком рухаємося у цьому напрямку.

За останні роки збудували дві нові тролейбусні лінії на Промислову та Маликова, у червні — підписали кредитну угоду з ЄБРР на придбання 49 тролейбусів. Перші машини очікуємо наприкінці року".

 

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...