Тролейбусну лінію на Мальованку будуватимуть в наступному році, - Ткачук

8.08.2019

Сьогодні обстежили варіанти маршрутів для нової тролейбусної лінії, - написав у соцмережі заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук. -  Зараз триватиме паперово-проектна стадія. Саме будівництво лінії розпочнуться вже в наступному році".

"Житомир отримає грант у 2 мільйони євро від Європейського банку реконструкції і розвитку, - повідомив  наприкінці липня міський голова Сергій Сухомлин. -  За ці кошти плануємо збудувати нові тролейбусні лінії на Мальованку та Глибочицю, а також придбати запчастини і автоматичну мийку. Розвиток міського електротранспорту є одним з наших пріоритетів і ми крок за кроком рухаємося у цьому напрямку.

За останні роки збудували дві нові тролейбусні лінії на Промислову та Маликова, у червні — підписали кредитну угоду з ЄБРР на придбання 49 тролейбусів. Перші машини очікуємо наприкінці року".

 

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...