Справа на мільйон – у Житомирі родина купила будинок, а колишня власниця його відсудила. ВІДЕО

17.09.2020

 

Мільйон – саме стільки виклала сім’я, щоб придбати омріяний дім. Купили на майданчику СЕТАМ – це державна система електронних торгів арештованим майном.

Про історію родини із Житомира, яка купила за мільйон дім, ще стільки ж вклала у його ремонт, а тепер може залишитися на вулиці без житла – йдеться в сюжеті ICTV.

Будинок виставив банк через великий борг господині – майже 2 мільйони гривень. І хоча виселялася вона неохоче, зі скандалом, згодом ніби заспокоїлась.

Щоб придбати будинок на околиці Житомира, родина економила роками. Після придбання будинку пройшов рік – нові власники перекрили дах, утеплили стіни, замінили опалення та водопостачання. У ремонт вклали більше, ніж коштував будинок. Бо попередня власниця, виселяючись все позривала навіть сантехніку, вимикачі.

І тут - колишня власниця повернула будинок через апеляційний суд. Жінка не дає спокою родині – на очах у дітей вривається через зачинені ворота, виганяє сім'ю з житла. Вона показує рішення апеляційного суду, який став на бік боржниці і скасував право власності нової родини на цей будинок, а торги визнали недійсними.

Родина боїться, що вже завтра можуть прийти невідомі та прогнати їх на вулицю.

Родина подала в касацію.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...