Правопорядок і безпеку на вихідних у Житомирській області забезпечуватимуть близько 250 поліцейських

13.09.2019

Найближчими вихідними, 14-15 вересня в обласному центрі пройдуть масові заходи, присвячені 1135-річниці заснування м. Житомира. Також святкування відбудуться у містах Коростені, Баранівці та Чуднові. У загальній програмі свят фестивалі, конкурси, концерти, майстер-класи та виставки, фото-локації, дитячі творчі майстерні та презентації.

Накількісніші масові заходи на вихідних очікуються у м. Житомирі і пов’язані з відзначенням чергової річниці застування міста.

Звертаємо увагу житомирян, що з 15.30 14 вересня за маршрутом стадіон  «Спартак Арена» – вул. Київська – вул. Театральна – майдан Соборний проходитиме святковий парад оркестрів Збройних Сил України. Вчасно скорегуйте свій маршрут, адже у цей час рух транспорту по зазначеним вулицям буде тимчасово  обмеженим. Також недоступним для проїзду транспорту 14 вересня буде майдан Соборний, адже тут заплановані одразу кілька масових заходів.

У м. Коростені 14 вересня відбудеться уже традиційний XI Фестиваль дерунів, який за прогнозами збере до 15 тисяч учасників.

Дня своїх міст святкуватимуть у ці вихідні Чуднів та Баранівка. Святково-розважальні програми також передбачають участь кількох тисяч містян і гостей райцентрів.

Відтак працівники поліції відсьогодні і до 15 вересня включно вживатимуть додаткових заходів, аби жодні несподіванки не вплинули на гарний настрій та спокій учасників дійств. Загалом безпеку та правопорядок у ці дні у місцях проведення масових заходів забезпечуватимуть близько 250 поліцейських.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...