Правопорядок і безпеку на вихідних у Житомирській області забезпечуватимуть близько 250 поліцейських

13.09.2019

Найближчими вихідними, 14-15 вересня в обласному центрі пройдуть масові заходи, присвячені 1135-річниці заснування м. Житомира. Також святкування відбудуться у містах Коростені, Баранівці та Чуднові. У загальній програмі свят фестивалі, конкурси, концерти, майстер-класи та виставки, фото-локації, дитячі творчі майстерні та презентації.

Накількісніші масові заходи на вихідних очікуються у м. Житомирі і пов’язані з відзначенням чергової річниці застування міста.

Звертаємо увагу житомирян, що з 15.30 14 вересня за маршрутом стадіон  «Спартак Арена» – вул. Київська – вул. Театральна – майдан Соборний проходитиме святковий парад оркестрів Збройних Сил України. Вчасно скорегуйте свій маршрут, адже у цей час рух транспорту по зазначеним вулицям буде тимчасово  обмеженим. Також недоступним для проїзду транспорту 14 вересня буде майдан Соборний, адже тут заплановані одразу кілька масових заходів.

У м. Коростені 14 вересня відбудеться уже традиційний XI Фестиваль дерунів, який за прогнозами збере до 15 тисяч учасників.

Дня своїх міст святкуватимуть у ці вихідні Чуднів та Баранівка. Святково-розважальні програми також передбачають участь кількох тисяч містян і гостей райцентрів.

Відтак працівники поліції відсьогодні і до 15 вересня включно вживатимуть додаткових заходів, аби жодні несподіванки не вплинули на гарний настрій та спокій учасників дійств. Загалом безпеку та правопорядок у ці дні у місцях проведення масових заходів забезпечуватимуть близько 250 поліцейських.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...