Клуб «Сатурн» за грантові кошти закупить пневматичні гвинтівки, турспорядження та проведе заходи для молоді

12.09.2017

 Дитячо-юнацький клуб «Сатурн» за грантові кошти від Житомирської ОДА закупить пневматичні гвинтівки і туристичне спорядження та проведе військово-патріотичні заходи для молоді.

 
Розповів про реалізацію проекту керівник громадської організації «Дитячо-юнацький військово-патріотичний клуб "Сатурн"» Ігор Єпіфанцев.
 
«У цьому році ми плануємо провести захід до Всеукраїнського Дня Туризму у с. Зарічани 28-29 вересня. Так ми долучимося до відзначення Дня Захисника України та проведемо відкриті змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки на честь Дня захисника України у смт Новогуйвинське. Для того, щоб молодь могла оволодівати базовими навичками військово-прикладних видів спорту, нам необхідно закупити пневматичну зброю та туристичне спорядження, адже тієї бази, яка є у нас на сьогодні, не вистачає», – зазначив Ігор Єпіфанцев.
 
На реалізацію проекту клубу «Сатурн» Житомирська ОДА виділила 62 тис. 827 грн.
 
Проект розраховано на молодь 10-17 років. Дорослі залучатимуться для проведення заходів у якості волонтерів.
Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Весною житомиряни могли подати власний сценарій відео для участі у щорічному конкурсі концепцій відеороликів «Житомире! Я люблю тебе!». Організатором...
"Вже традиційно публікую фотознімки Житомира з квадрокоптера. Сьогодні на черзі вечірні світлини мікрорайону Хмільники: вул. Сурина гора, бульвар Польський,...