Дебой досі не знає, хто стоїть за «Турботою»

11.07.2011

Житомирський міський голова Володимир Дебой не знає, куди подівся благодійний фонд «Турбота». Про це він сказав на представлені нового благодійного фонду під назвою “Збережемо старий, збудуємо новий”

«Я дам доручення, щоб мені, як міському голові, надали інформацію, що здійснював цей фонд. Там було цікаво зроблено політично: «Турбота» була прийнята, як міська програма, і за рахунок міських грошей надавались кошти. Що профінансував сам благодійний фонд «Турбота» не відомо, як і його засновник», - наголосив Дебой. Голова благодійного фонду Андрій Карташов не розуміє, чому мер Житомира цікавиться благодійними фондами.

«Складається таке враження, що меру більше немає чим займатися окрім як контролювати благодійні фонди. Нас вже десятки разів перевіряли. Чому міському голові не йметься з «Турботою», я не знаю. Люди отримували допомогу, і це - найголовніше», - сказав Карташов.

Він також наголосив, якщо хтось хоче дізнатися про засновників будь-якої організації чи фонду, то це можна зробити абсолютно законно за 51 гривню в Управлінні юстиції.

Нагадаємо, що 21 липня 2009 року у приміщені Житомирської міської ради попередній міський голова Віра Шелудченко оприлюднила старт комплексної міської програми «Турбота». Її головним завданням було - використання можливості бюджету Житомира для системної благодійної допомоги.


Теги:

Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись