Велотур «Україна без сиріт» завітав до Житомира

24.06.2011

Група із 22-велосипедистів прямує з селища Доманово Волинської області, що біля кордону України з Білорусю. Серед них - 17 усиновлених дітей, дітей з прийомних сімей та дитячих будинків. Наймолодшому велосипедисту 12 років.

У Житомирі активісти влаштовували святковий концерт, помолилися за дітей-сиріт і тих, хто може стати їхніми батьками. Своєю акцією вони намагаються привернути увагу громадськості до проблеми сирітства в Україні.

Акція триває 9-й день поспіль. За цей час діти подолали понад 600 км. 

Далі за маршрутом – Київ. Там вони зустрінуться із іншою групою, яка рухається їм назустріч з Маріуполя. 26 червня на Майдані незалежності учасники акції передадуть офіційні звернення Президенту, Верховній Раді та Кабінету Міністрів України.

«Тільки діти-сироти можуть долати такий кілометраж. Ми більш як 600 км вже проїхали. Вони всі в захваті, в насназі. Їх мета співпадає з нашою метою: кожна дитина має мати маму і тата. І тому ціль – ми доїдемо до Києва, ми маємо віру. І ні одна дитина не зійшла з велосипеда. Хоч подряпини є. ноги болять. Дуже важко, але вони не сходять», - говорить координатор велотуру «Україна без сиріт» Віталії Сус.

Ірина Кохан, учасниці велотуру «Україна без сиріт», розповідає, що для неї дуже важливо, щоб Україна пробудилася, щоб люди побачили, що є діти-сироти.

«Багато людей навіть не знають, що у дитячих будинках коїться. І я просто закликаю людей, розказую свій досвід, як я колись жила, щоб вони брали дітей-сиріт. Це дуже важливо, щоб менше стало дітей-сиріт у дитячих будинках», - говорить Ірина.

 

Оксана ТРОКОЗ, Євген ЄСАУЛОВ


Теги:

Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись