У колекції житомирянина – десятки лялькових політиків та співаків

3.06.2011

Ющенко, Тимошенко, Янукович, Леонов, Чплін... У колекції житомирянина Сергія Соловйова – десятки лялькових політиків, акторів та співаків. За професією Сергій – залізничник. Лялькарем став через безробіття.

Одну ляльку житомирський тато Карло ліпить до двох тижнів. Спочатку потрібно створити образ, решта – справа техніки:

Сергій Соловйов, майстер авторської ляльки:

- Берется белый пластик, добавляються красители и размешивается. После этого всё надевается на штырь, лепится, запекается, красится и подгримировывается.

Для макіяжу зіркових ляльок Сергій використовує звичайну косметику, придбану на базарі. Зараз працює над портретом Ірини Білик. Ще треба змайструвати одяг та перуку Тоді лялькову співачку не відрізниш від справжньої.

Є у лялькарів і професійні забобони: у роботі не використовують натуральне волосся, особисті речі та обереги.

Залежить робота і від того, чий портрет ліпиш. Майстер розповідає: коли готував Гітлера – двічі хворів, а Ющенко під час Помаранчевої революції вийшов швидко. Ще помітив: якщо лялька не виходить, то і політик не досягає особливого успіху:

Сергій Соловйов, майстер авторської ляльки

- Мороза делал перед выборами у Верховну Раду и он у меня не получился. Я его забросил и он не набрал трехпроцентного рубежа в голосах. Ну вот видите, Тимошенко сколько не делаю, она у меня что-то не получается. Януковчи –то же самое. Вот не знаю, как оно будет (сміється).

Житомирських знаменитостей у колекції Соловйова нема. Та лялькар каже, якщо буде замовлення зможе виготовити ляльку будь-якої складності.

Оксана Трокоз, Роман Гринь, «Перший інформаційний портал»

 

Теги: Місто

Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись