Мер порадив громадським організаціям повчитися правильно писати запити

11.07.2011

Житомирський міський голова Володимир Дебой відреагував на запит ряду громадських організацій до депутатів міської ради з вимогою прозвітувати за свою діяльність у раді. За словами мера, він так і не зрозумів, що хотіли спитати громадські активісти.

«Є намагання контролювати владу тут у одного журналіста, але я б не назвав його журналістом. Направив 36 запитів: розкажіть, що ви робите? Якщо ти хочеш запитати, то запитай конкретно. Якщо тобі потрібно видатки по якійсь статті, чи якась інформація, то ти трошки напруж своє бажання і мозок, і сформулюй питання, на яке тобі дадуть чітку відповідь», - сказав Дебой.

Нагадаємо, що представники ряду молодіжних організацій: «Демократичний альянс», «Спілка ініціативної молоді», «Фундація регіональних ініціатив» та «Молодіжна варта» переконані, що житомиряни не знають, чим займаються депутати. Тому вони вирішили надіслати депутатам-мажоритарникам та головам фракцій інформаційний запит, у якому вимагають надати свої передвиборчі програми та квартальний звіт проробленої роботи.

 


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись