Випуск молодих офіцерів у Житомирському військовому інституті. ВІДЕО

30.07.2018

 28 липня у Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова відбувся черговий випуск військових фахівців.

Вперше на стройовому плацу для всіх присутніх прозвучав новий марш української армії “Зродились ми великої години” у виконанні випускників-лейтенантів. У рамках заходу підготували патріотичний флешмоб - "живий тризуб".

Слова гімну – це твір “Зродились ми великої години” Олеся Бабія, який був маршем Організації українських націоналістів (ОУН).

Урочистості  з нагоди випуску відбулись за участю керівництва Міністерства оборони України, департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики та керівництва органів влади та місцевого самоврядування.

78 молодих офіцерів поповняють лави частин та підрозділів Збройних Сил України, з них 19 випускників отримали диплом з відзнакою, а двоє -  з медаллю. Серед випускників є і учасники бойових дій.

Під час урочистих заходів у присутніх була нагода спостерігати за демонстрацією показового виступу реконструкції сучасного бою з використанням дронів та техніки інформаційно-психологічних операцій. 

Присутні отримали насолоду від плац-концерту військового оркестру Житомирського військового інституту спільно з музикантами 95 десантно-штурмової, які є активними учасниками фестивалів військових духових оркестрів «Ми – єдині!» та військових парадів до Дня Незалежності України.


 


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись