Житомирські команди КВН виступили перед пораненими бійцями, які проходять реабілітацію в Денишах

21.04.2015

У санаторії «Дениші» поранених бійців АТО лікують сміхотерапією.

1 квітня у Міжнародний день сміху в лікувально-санаторному центрі відбувся виступ КВН-команд  для учасників АТО, які проходять на базі санаторію соціально-психологічну реабілітацію. Підтримати українських бійців приїхали 6 житомирських команд, кожна з яких намагалася підняти настрій пораненим воїнам.

Голова обласної молодіжної громадської організації  «Житомирський КВН» Вадим Новіцький, розповідає що організовувати гуморину в  День сміху стало традицією у Житомирі, однак цього року у зв’язку з ситуацією в країні житомирські гумористи вирішили своїм виступом підтримати поранених військових.

Заступник голови Житомирської обласної ради Руслан Годований дякує житомирським командам КВН. Каже, що ті зробили справді добру справу. Загалом в санаторії «Дениші» з жовтня минулого року соціально-психологічну реабілітацію  вже пройшли 330 поранених бійців АТО.

Теги:

Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись