У Житомирі на Крошні почали сортувати сміття

11.07.2011


 

Нові сміттєві баки були встановлені кілька тижнів тому в одному із мікрорайонів Житомира – на Крошні. Відтепер мешканці багатоповерхівок викидають мукала туру, пластикові та скляні пляшки в окремий жовтий смітник.

Житомирянин Олександр Ковалюк говорить, що таке нововведення не завдало особливих клопотів. У його дворі встановили сміттєвий бак два тижні тому.

«Це потрібна штука - такі мінімальні-мінімальні шажки в сторону Європи. Можливо, це буде впливати на квартплату, але ми хоч знаємо, що це сміття приїдуть заберуть, вчасно вивезуть і ми будемо бачити більш-менш красивий двір», - розповідає Олександр.

 Хлопець зізнається, що багато сусідів ще не звикли до того, що сміття треба сортувати, тому викидають усе разом. Але переконаний, що власним прикладом можна довести, що сортування сміття – це хороша практика. 

ЖЕК та міська рада поки що не коментують нововведення – такі смітники офіційно не затверджені і встановлені в якості експерименту.

 

Теги:

Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись