У Житомирі 5 десантників-строковиків на плацу зробили пропозиції коханим. ВІДЕО

15.07.2019

 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові.

Мрія отримати берет кольору «марун» здійснилася у понад шести ста військовослужбовців. Так, сьогодні у 199 Навчальному центрі Десантно-штурмових військ ЗС України в Житомирі військовослужбовці-строковики присягнулися на вірність українському народу. Їх призвали з усієї України.

До складання Військової присяги, під керівництвом досвідчених офіцерів та сержантів навчального центру, строковики пройшли курс загальновійськової підготовки, в ході якого отримали теоретичні знання і практичні навички. Крім того, вони виконали навчальні вправи зі стрільби із стрілецької зброї.

«Основне завдання цих військовослужбовців, зважаючи, що вони не залучаються до виконання завдання за призначенням у районі виконання ООС, - це буде несення служби у варті, виконання інших завдань, ну і забезпечення бойових завдань військовими частинами Десантно-штурмових військ», - зауважив заступник командувача Десантно-штурмових військ полковник Олександр Пухальський.

Підтримати захисників приїхали їхні батьки. Зізнаються, спочатку боялися відпускати дітей на службу, але зараз усі страхи розвіялись. Протягом наступних трьох тижнів хлопців розподілять у військові частини Десантно-штурмових військ по всій Україні, крім зони бойових дій.

Після урочистостей на всіх чекав приємний сюрприз - п’ятеро десантників-строковиків просто на плацу перед усіма присутніми запропонували руку і серце своїм коханим, і дівчата їм не відмовили.

Завершився ритуал складання Військової присяги урочистим маршем строковиків та показовим виступом військовослужбовців Навчального центу які продемонстрували всім присутнім силові акробатичні прийоми та практичне виконання стрільби розрахунку Д-30.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

 

Теги: Місто

Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись