У Житомирі 5 десантників-строковиків на плацу зробили пропозиції коханим. ВІДЕО

15.07.2019

 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові.

Мрія отримати берет кольору «марун» здійснилася у понад шести ста військовослужбовців. Так, сьогодні у 199 Навчальному центрі Десантно-штурмових військ ЗС України в Житомирі військовослужбовці-строковики присягнулися на вірність українському народу. Їх призвали з усієї України.

До складання Військової присяги, під керівництвом досвідчених офіцерів та сержантів навчального центру, строковики пройшли курс загальновійськової підготовки, в ході якого отримали теоретичні знання і практичні навички. Крім того, вони виконали навчальні вправи зі стрільби із стрілецької зброї.

«Основне завдання цих військовослужбовців, зважаючи, що вони не залучаються до виконання завдання за призначенням у районі виконання ООС, - це буде несення служби у варті, виконання інших завдань, ну і забезпечення бойових завдань військовими частинами Десантно-штурмових військ», - зауважив заступник командувача Десантно-штурмових військ полковник Олександр Пухальський.

Підтримати захисників приїхали їхні батьки. Зізнаються, спочатку боялися відпускати дітей на службу, але зараз усі страхи розвіялись. Протягом наступних трьох тижнів хлопців розподілять у військові частини Десантно-штурмових військ по всій Україні, крім зони бойових дій.

Після урочистостей на всіх чекав приємний сюрприз - п’ятеро десантників-строковиків просто на плацу перед усіма присутніми запропонували руку і серце своїм коханим, і дівчата їм не відмовили.

Завершився ритуал складання Військової присяги урочистим маршем строковиків та показовим виступом військовослужбовців Навчального центу які продемонстрували всім присутнім силові акробатичні прийоми та практичне виконання стрільби розрахунку Д-30.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

 

Теги: Місто

Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись