Діти не танцюють у залі Будинку творчості 22 роки

24.06.2011

55 років без капітального ремонту працює Житомирський центр творчості дітей і молоді. Будівлю спорудили 152 роки тому. Останній капітальний ремонт тут проводили ще у 56-му.

З тих пір будинок почав руйнуватися. Стіни, споруджені із цегли-сирця, обвалюються, дах протікає, а коли поруч проїжджає вантажівка, підлога і стеля будинку тремтять. За словами Миколи Поліводи, директора Центру, уся причина в тому, що будівельники, споруджуючи опори, замість залізобетонних балок поставили металеві, більш гнучкі.

22 роки тому Центр лишився без актової зали. Її визнали аварійно небезпечною і заборонили експлуатацію.

Микола Полівода, Директор центру творчості для дітей і молоді

«Получається, що коли в актову залу заходить велика кількість дітей, підлога починає грати. Що це значить? Що вона попаде в резонанс і просто рухне.

Щоб відремонтувати одну тільки актову залу потрібно 600 тис. грн., каже директор. Тих грошей, які виділяють з бюджету, вистачає лише на поточні ремонти. Стосовно капітального ремонту влада вже багато років годує обіцянками.

У міському центрі творчості дітей та молоді займається понад 2,5 тисячі дітей. Тут вони танцюють, співають, плетуть, вишивають, малюють…

Директор центру запевняє, що вихованці займаються у тій частині приміщення, яка сьогодні є безпечною. Але з роками будівля потребує дедалі серйознішого ремонту.

Микола Полівода, Директор центру творчості для дітей і молоді

«Сьогоднні так. Діти можуть бути спокійними. Я просто не знаю, що буде завтра».

Міський голова каже, що не знає, у якому технічному стані знаходиться це приміщення, тож дав доручення фахівцям провести експертизу.

Володимир Дебой, Житомирський міський голова:

«Акту якоїсь державної комісії чи експертизи з цього приводу немає. Безумовно, приміщення потребує ремонту зовнішнього. І в цілому, це приміщення, яке багато років було залишено без уваги міської влади. Ми будемо шукали на це кошти. Отримаємо офіційне заключення і визначимось, що конкретно потрібно робити».

Зараз у Центрі творчості – ремонт. Тут готуються до початку наступного навчального року. Але керівництво закладу називає це латанням дірок, бо без фінансування неможливо забезпечити дітям належні умови.

Оксана ТРОКОЗ, Євген ЄСАУЛОВ,

«Перший житомирський інформаційний портал»

 


Теги:

Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись