На Житомирщині не печуть хліб вже 7 років

11.07.2011

У Баранівському районі, Житомирської області не випікають хліб 7 років. Про це йдеться у програмі «Акценти тижня», яка виходить на обласному телебаченні. У матеріалі йдеться, що жителі району буквально мусять полювати у магазинах за хлібом.

- У п’ять годин ви вже хліба у нас не купите, - жаліється мешканка Баранівки. – До нас з Новограда, Хмельницька і Житомира хліб возять, але ввечері його вже не купиш.

Про власний хліб лишилися лише згадки. Баранівський хлібзавод, який виробляв 30 тонн хліба на добу (60 тис. буханок – ред.), був проданий за 10 тисяч гривень.

У 2004 році борг призвів до конфіскації та продажу хлібзаводу. Керувала підприємством райспоживспілка.

Фірма, яка купила хлібзавод, так і не почала пекти хліб. У свою чергу райспоживспілка, яка володіла підприємством, замість того, щоб знайти 10 тисяч гривень і не допустити продажу заводу, вже 7 років судиться з новими власниками.

Зараз суму застави оцінюють у один мільйон гривень. Для району ця цифра не підйомна, тому тут сподіваються на інвестора.

- Є відповідні доручення голови облдержадміністрації навести порядок. У нас не так багато районів, де не працюють хлібозаводи, - говорить заступник голови ОДА Микола Дейсан.

Як довго керівництво райспоживспілки будуть шукати крайніх - не відомо. Зараз жителям Баранівського району лише доводиться сподіватися, що у них почнуть пекти свій хліб.

 


Коментарі

Ім'я: 
27 + 30 = ?
Залишити коментар: 
Відмінити
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...
Михайло Городок
2013-03-04 15:17:44
Как государство манипулирует людьми
Олександр Величко
2012-10-05 12:09:46
Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ
Володимир Антіпчук
2012-03-12 21:32:46
Как правильно выбрать летние шины
Переглянути всіх
Бажаєте вести блог?Приєднатись