Звільнити Рижука за підвищення тарифів може Янукович?

1.06.2011

Кабмін рекомендує губернаторам низки областей звільнити керівників комунальних підприємств за зловживання в житлово-комунальній сферi.  До переліку губернаторів, у яких проштрафились комунальники, потрапив і Сергій Рижук. Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров на розширеному засіданні уряду в середу, - повідомляє «Українська правда».

У перелік тих, хто отримав на горіхи, потрапили керівники комунальних підприємств різних районів Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Луганської, Херсонської, Житомирської областей та міста Севастополя.

«Кабмін також просить президента прийняти кадрові пропозиції щодо окремих керівників регіонів, профільного міністерства та оголосити догану главам обласних адміністрацій, які допустили в своїх регіонах безконтрольне підвищення тарифів, що позначилося на людях і призвело до втрат державного бюджету», - заявив Азаров.

Кілька годин тому Президент Віктор Янукович звільнив з посади голови Севастопольської міської державної адміністрації Валерія Саратова, - повідомляє прес-служба президента.

Голова Севастопольської ОДА, як і Сергій Рижук, був у список тих, до кого Кабмін мав претензії у питаннях житлово-комунальних тарифів.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...