Житомирянину «беркутівці» надавали стусанів на Майдані

16.09.2011

Громадський активіст Віталій Кічкірук під час вчорашнього благодійного розпродажу футболок з написами "Спасибо жителям Донбасса" отримав стусанів від «беркуту» на Майдані Незалежності у Києві.

Коли міліція під час вилучення футболок намагалася затримати одного з учасників акції, Віталій Кічкірук вступився за нього.

«Ми змогли не допустити того, щоб міліція затримала активіста. Щоправда під час цього я трохи отримав по боках», - розповідає житомирянин.

За його словами зараз у Києві говорять, що кращої реклами для фірми «Простопрінт» годі було чекати.

«Складається таке враження, що влада навмисно копає собі політичну могилу. Спочатку вони з нічого роздули муху і тепер зробили з неї слона», - переконаний Кічкірук.

Під час вчорашньої акції яку організували працівники фірми «Простопрінт», бійці спецпідрозділу міліції "Беркут" побили торгівців, які реалізовували футболки та чашки з написами "Спасибо жителям Донбасса".

 

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...