Житомиру повернули приміщення більярдного клубу на Бердичівській

16.05.2011

Орган державної виконавчої служби та працівники Агентства з управління майном Житомирської міської ради, примусово звільнили приміщення колишнього грального закладу по вулиці Бердичівській, 30 та склали акт опису майна.

Орендарі більярдного клубу заборгували місту понад півмільйона гривень. Агентство судилось за це приміщення з 2008 року. У 2010 році суд дозволив повернути об’єкт місцевій громаді. 

Директор «Агентства» з управління майном Володимир Загурський говорить, що орендарі не платити за оренду. Більше того, останнім часом ніхто не реагував ні на дзвінки, ні на вимоги виконавчої служби. 

«Це приміщення площею 1150 квадратних метрів розташоване у самому центрі міста. Раніше тут був гральний заклад. Чому орендарі не платили, мені не відомо», — сказав Загурський. 

У приміщені вже не стоять більярдні столи. Лишилися лише лампи, ковралін та бар-стійка. 

Нагадаємо, що «Агентство» з управління майном Житомирської міської ради було створено у 2006 році з метою збільшення надходжень до міського бюджету з оренди комунальних приміщень.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Синоптики обіцяють у Житомирі сонячний та теплий тиждень. «Перший житомирський» прогулявся  містом із сонцезахисними окулярами, які незабаром вже...