Житомирський будинок дитини залишився без держфінансування, депутати думатимуть, що далі

16.04.2021

Житомирський будинок дитини, що по вул. Корабельній, залишився без державного фінансування за чотирма напрямками.

Наразі заклад має заборгованість із виплати заробітної плати, адже Національна служба здоров’я України не підписала договори на фінансування паліативної допомоги, медичної реабілітації немовлят, реабілітації дітей з ураженням нервової системи та опорно-рухового апарату.

Про це повідомили в облраді.

Тепер у владі вирішуватимуть, як допомогти закладу працювати далі і надавати послуги дітям.

«Заклад дійсно надає допомогу, курси реабілітації діткам, а найголовніше – попереджує інвалідність. Депутати обласної ради мають вивчити ситуацію, яка склалася, внести пропозиції, але втрачати такий центр Житомирщина не має права», – зазначив заступник голови облради Володимир Ширма.

Наразі у Житомирській області проживає майже 6 тисяч дітей з інвалідністю, з яких 40% – у сільській місцевості і такі центри реабілітації їм не доступні.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...