Житомирська ОДА хоче купити план управління відходами за 1,3 млн грн

28.05.2020

До 1,3 млн грн готова витратити Житомирська ОДА за розробку регіонального плану управління відходами до 2030 року на території Житомирської області та його стратегічної екологічної оцінки.

Оголошення про тендер опублікували на Рrozorro.

Цікаво, що інформацію для розробки плану надаватимуть виконавцю органи влади на його запити, що становитиме основну частину тексту плану за 1,3 млн грн. Зокрема, характеристику області; загальну характеристику системи управління відходами; особливості регіонального планування щодо управління відходами; опис поточного стану системи управління відходами; джерела утворення та обсяги відходів; інформацію, що характеризує збирання, перевезення та оброблення відходів та ін.

Відповідно до технічного завдання, структура плану має бути такою:

Вступ.

Розділ І. Характеристика Житомирської області.

Розділ ІІ. Аналіз поточного стану системи управління відходами в Житомирській області.

Розділ ІІІ. Планування системи управління відходами в Житомирській області.

Розділ ІV. Індикатори та моніторинг виконання плану.

Розділ V. Інформація про Стратегічну екологічну оцінку.

Тим часом такі ж тендери із однаковими "до коми" технічними завданнями оголосили в інших областях.

Так, зокрема ОдеськаВолинськаІвано-ФранківськаТернопільська ОДА теж купують регіональні плани і навіть переможців обирають однакових.

Регіональні плани з управління відходами для Черкащини та Івано-Франківщини робитиме одна ДПшка – ДП "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства".

Читайте також: В ОДА заплатили 1,2 млн грн за створення сайту.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...