Житомирська область однією з перших отримає вакцину від COVID

22.02.2021

В Україні прямує перша партія вакцини AstraZeneca (CoviShield) – 500 тис. доз. У МОЗ запевняють, що вакцину одразу будуть доправляти до регіональних складів.

Житомирська область отримає вакцини в день їх розвезення. Також у день розвезення вакцини приїдуть до Київської, Чернігівської, Черкаської, Полтавської, Вінницької областей та до м. Київ. Решта областей їх отримають наступного дня.

На Житомирщині працюватиме шість бригад, які робитимуть щеплення: по дві –  у Житомирі і Коростені та по одній – у Бердичеві та Новоград-Волинському. За добу бригади зможуть вакцинувати до 800 людей.

За інформацією житомирського губернатора, на Базі спецмедпостачання відведені окремі холодильні кімнати, де зберігатиметься вакцина.

Нагадаємо, голова ОДА Віталій Бунечко заявив, що вже готовий вакцинуватися.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Щеплення
Сьогодні в Україні в семи областях та місті Київ зроблять перші щеплення від коронавірусу. У перший день працюватиме одна мобільна бригада в одному...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...