Зеленський отримав понад 13 млн грн нових доходів

8.07.2020

Президент Володимир Зеленський задекларував 13,5 млн грн доходів від відчуження майна. Дані вніс до реєстру декларацій.

2 липня майно президента на суму 13 млн 470 тис. придбала Валентина Кисіль.

Також Зеленський отримав 1 млн 356 тис. за продаж їй земельної ділянки, 12 млн 114 тис. - за відчуження нерухомого майна. Якого саме - не вказано.

За декларацією глави держави за 2019 рік, у його власності є тільки одна земельна ділянка - в Іванковичах Київської області, де він проживає разом із родиною, повідомляють "Українські новини"

Ділянку площею 1,2 тис. кв. м Зеленський придбав у 2009 році за 702 тис. грн. Будинок на цій ділянці площею 354 кв. м, де проживає родина президента, обійшовся Зеленському 2008 року у 815 тис. грн.

Яке нерухоме майно Зеленський продав за 12 млн - невідомо.

Перед появою у реєстрі даних про продаж майна пресслужба президента повідомила, що Зеленський зізнався у порушенні законодавства і "готовий нести відповідальність".

Глава держави заявив Національному агентству із запобігання корупції про порушення ним законодавства у зв'язку з ненаданням інформації про суттєві зміни в майновому стані. Однак ці зміни стосувалися облігацій внутрішньої державної позики на суму 5,1 млн грн.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...