Замість "президентського" – дезінфектори, – Житомирський лікеро-горілчаний планують перепрофілювати

22.03.2020

Перемовини щодо перепрофілювання Житомирського лікеро-горілчаного заводу, а також Чуднівського спиртового заводу мають відбутися вже у найближчі два тижні. Тут замість алкоголю планують виготовляти дезінфектори.

Про це повідомив житомирський губернатор Віталій Бунечко:

"Ми поставили перед собою завдання на найближчі два тижні здійснити перемовини з Житомирським лікеро-горілчаним заводом та Чуднівським спиртовим заводом стосовно подальшого перепрофілювання підприємств для створення дезінфекторів для лікарняних закладів".

Також планують провести діалог з бізнесом у області для залучення додаткових коштів. За рахунок бізнесу хочуть закупити апарати ШВЛ та засоби індивідуального захисту.

Цікаво: замість парфумів Christian DiorGuerlain і Givenchy три фабрики концерну LVMH випустять за один тиждень 12 тонн гелю для рук для французьких лікарень в розпал епідемії коронавірусу.

Читайте також: Житомирщина використала майже 5 млн грн на засоби індивідуального захисту та тести.

Більше новин про коронавірус – zhytomyrvscovid.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...