За втрату води платитимуть навіть ті, у кого є лічильники?

18.07.2011

Платити за втрату води мусять всі. Завдання «Водоканалу» - доставити воду, а куди вона дівається у будинку, мусять розбиратися домовласники. Про це заявив заступник житомирського міського голови Микола Боровець.

Заступник переконаний, що всі будинки до 2014 року повинні бути обладнані лічильниками. За його словами, ті люди, які встановили лічильники, теж повинні платити за втрату води у будинку.

«Як платити мешканцям, у яких буде встановлено загальний лічильник на будинок з урахуванням лічильника у квартирі - питання не врегульоване. Не зрозуміло і те, як ті лічильники у людей працюють», - сказав Боровець.

Чиновник говорить, що зараз не можливо перевірити та добратися до лічильників людей. Зараз не можливо перевірити, чи рахують вони струмінь води в діаметр з сірник.

На минулій сесії Житомирської міської ради депутати дали згоду на отримання «Водоканалом» кредиту у розмірі 10 млн. гривень.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...