За бюджетні кошти Партія Регіонів готується до виборів?

19.07.2011

Щоб відремонтувати 55 прибудинкових територій з міського бюджету виділено майже мільйон гривень. Не зважаючи не те, що у кожному дворі ступінь пошкодження асфальту різний, і ремонт не буде однаковим, влада виділяє однакові суми – або 20 тисяч, або 13 160.

При чому, якщо уважно подивитися на табличку розподілу, то гроші виділялись по принципу – чотири двори – по 20 тисяч один по 13, і знову – 4 по 20, один по 13.

Заступник міського голови Микола Боровець не зміг пояснити, за яким принципом розподілялись кошти на благоустрій.

На минулих виборах у міську раду представники Партії Регіонів отримали перемогу в 8 мажоритарних округах – і всі округи тепер отримали гроші на ремонт дворів.  Таким чином, влада не образила нікого з «регіоналів». Не виділили гроші на ремонт двору позапартійному Валерію Онопрієнку, який пройшов у 21 округу і зараз очолив раду підприємців при міському голові.

Пан Боровець звинуватив своїх попередників у тому, що вони брали кредити та виділяли кошти на благоустрій і цим піарились на виборах. У свою чергу теперішня влада говорить, що цей бюджетний мільйон - це плановий ремонт.

Таким чином, всі регіонали-мажоритарники зможуть зробити в своїх округах ремонт якраз до наступних виборів.   

Інші політичні сили також отримали певні кошти на ремонт доріг - один депутат від «Рідного міста», один – від «Удару», один – від «Фронту змін», один – з «Української платформи», і три депутати, які пройшли від «Батьківщини».

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...