З початку року учасники бойових дій отримали на Житомирщині більше тисячі земельних ділянок

28.11.2019

Від початку 2019 року учасники бойових дій отримали у власність на Житомирщині 1049 земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

Загальна площа отриманої землі - 1 863 гектари.

Переважна більшість земель призначена для ведення особистого селянського господарства (941 ділянка загальною площею 1 852 гектари). Ще 108 наділів площею 11 гектарів використають для індивідуального садівництва.

Загалом від початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасники бойових дій подали до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області 16 511 заяв про надання земельних ділянок у власність.

За результатами розгляду заяв військовим надано 9 171 дозвіл на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 13 478 гектарів, у власність передано 5 705 ділянок загальною площею 8 950 гектарів.

Як отримати учаснику бойових дій земельну ділянку, можна дізнатися тут.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...