З карток житомирян зайво списали понад 200 тис грн за проїзд – мер переконує, що гроші повернули

30.07.2020

Найбільший збій системи з оплати (картками) за проїзд у громадському транспорті Житомира стався у минулому році. Тоді з карток списали понад 200 тис грн. Усі зайво списані кошти людям повернули.

Про це сказав мер Житомира Сергій Сухомлин під час обговорення роботи громадського транспорту на сесії 30 липня:

"У минулому році був найбільший збій – трохи більше 200 тис грн. Всі кошти були повернуті на картки житомирян".

Заступник мера Олександр Шевчук теж переконує, що всі кошти, які зайвий раз списувалися із картки, повернули навіть без звернень людей:

"Є випадки і технічні збої. Але всі кошти реверсно повертаються до пасажирів. Не було жодного випадку, щоб людина не проїхала, заплатила і їй не повернули кошти. Через деякий час вони автоматично повертаються".

Депутати висловили невдоволеність транспортними перепустками, через які комунальний транспорт ніс збитки, а приватний отримував прибутки, порушуючи норми карантину. У мерії відповіли, що на приватних перевізників виписали понад 20 штрафів на загальну суму 17 тис грн.

Нагадаємо, у червні 2020 року з карток житомирян знову почали списувати кошти нібито за проїзд у громадському транспорті.

Читайте також: З 1 серпня у Житомирі скасовують перепустки у громадському транспорті.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...