З 15 липня проїзд в маршрутках дорожчає

7.07.2011

Проїзд в маршрутних таксі відтепер стане дорожчим. З 15 липня в більшості житомирських маршрутів ціна за проїзд буде 2,50. На маршрутах 1, 2, 14, 25, 40 та 58 – 1 гривня 75 копійок. Таке рішення прийняв сьогодні виконком Житомирської міської ради.

Міське ТТУ та приватні перевізники вимагали від міської ради підняти ціни на проїзд. Після того, як урівнялась ціна на проїзд у міському електротранспорті та маршрутках, ТТу почало перевозити на 30% менше пасажирів. Комунальники говорили, якщо ціна на маршрутки не підійметься, то ТТУ помре.

«Свобода» неодноразово зверталася до міської влади не підвищувати ціни на проїзд у громадському транспорті, зважаючи на негативну соціально-економічну ситуацію у м. Житомир, наприклад, невідповідність реального прожиткового мінімуму та аналіз вартості перевезень в сусідніх обласних центрах - Хмельницькому, Рівному, Тернополі.

«Таким чином влада зухвало залізла у кишені пересічних житомирян, статки яких очевидно не збільшуються пропорційно до здороження життя. От вам і «покращення життя вже сьогодні», - прокоментував ситуацію депутат Житомирської міської ради від ВО «Свобода» Валентин Стойко, який був присутній на засіданні виконкому.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Вечір понеділка 11 березня тисячі житомирян та мешканців області провели у компанії чинного Глави держави Петра Порошенка. Зустріч з ним проходила в центрі...
 Президент Петро Порошенко наголосив на небезпеці спроб вдарити по українській армії з тилу. «Жоден причетний до розкрадання армії не буде мати...