«Якщо допомагатимуть батьки – вікон замінять більше», — Арендарчук

6.07.2011

Завтра не розглядатимуть проект рішення про проведення заміни вікон у  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста на умовах співфінансування.

Про це повідомив Начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук.

Рішення мало регламентувати механізм заміни вікон за умов співфінансування: частка спонсорських, батьківських та коштів міського бюджету.

«Це питання зняли з порядку денного виконкому, бо воно не потрібне для такої співпраці. Ми можемо працювати за такою програмую і без цього рішення», - розповідає Валентин Арендарчук.

За його словами, батьки дуже позитивно відгукуються на таку пропозицію. Якщо вони ставлять 10 нових вікон, то і міська влада зобов’язується поставити стільки ж.

«Головне, що процес пішов. Скільки зараз встановлено у такий спосіб вікон сказати важко. Поки ми збираємо цю інформацію», - повідомили в управлінні освіти.

Нагадаємо, що така схема співпраці влади з громадою була задіяна більше року тому, коли була започаткована програма міської ради «Творимо місто разом».

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...