«Якщо допомагатимуть батьки – вікон замінять більше», — Арендарчук

6.07.2011

Завтра не розглядатимуть проект рішення про проведення заміни вікон у  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста на умовах співфінансування.

Про це повідомив Начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук.

Рішення мало регламентувати механізм заміни вікон за умов співфінансування: частка спонсорських, батьківських та коштів міського бюджету.

«Це питання зняли з порядку денного виконкому, бо воно не потрібне для такої співпраці. Ми можемо працювати за такою програмую і без цього рішення», - розповідає Валентин Арендарчук.

За його словами, батьки дуже позитивно відгукуються на таку пропозицію. Якщо вони ставлять 10 нових вікон, то і міська влада зобов’язується поставити стільки ж.

«Головне, що процес пішов. Скільки зараз встановлено у такий спосіб вікон сказати важко. Поки ми збираємо цю інформацію», - повідомили в управлінні освіти.

Нагадаємо, що така схема співпраці влади з громадою була задіяна більше року тому, коли була започаткована програма міської ради «Творимо місто разом».

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
вбивця
Винайняв кілера, аби вбити бізнес-партнера. У Житомирі правоохоронці попередили замовне вбивство. За даними слідства, виконати вбивство 41-річний підприємець...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...