Влада шукає молодих журналістів, щоб вручити гроші

20.07.2011

1000, 600 та 400 гривень отримають переможці конкурсу «Журналіст року», який традиційно проводить Житомирська міська рада. Відбиратиме переможців журі на чолі з секретарем міської ради Наталією Леонченко.

Міська рада хоче, щоб запропоновані на конкурс роботи відображали історичне минуле чи сьогодення Житомира.

На конкурс приймаються роботи, які були опубліковані в друкованих та електронних засобах масової інформації або виходили в ефірі теле-, радіостанцій за період з 15 серпня 2010 року до  15 червня 2011 року.

Роботи приймають до 15 серпня.

Попередньо міська влада вже розповідала, яких журналістів вона буде нагороджувати.

Конкурс «Журналіст року»  неодмінно буде, але не для "найслухняніших" представників ЗМІ, а об’єктивних журналістів, які не спотворюють навмисне інформацію та не викривляють факти, - йшлося на сайті Житомирської міської ради.

Влада Житомира не має наміру втручатися у внутрішню політику місцевих ЗМІ та звертається до журналістів із проханням об’єктивно висвітлювати інформацію, не опускаючись до рівня "жовтої бульварної" преси, - йшлося у повідомленні.

Нагадаємо, що на цьогорічному святкуванні Дня журналіста в Україні представники «Стоп цензурі» влаштували мітинг біля маєтку Януковича. «Це - повна відсутність розуміння, що хрестоматійна функція журналіста - контролювати владу, а не отримувати від неї привітання, - сказав журналіст «Української правди» Сергій Лещенко.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...