«Влада обманює, коли говорить, що піклується про ветеранів», - Трещьов

19.09.2011

Голова Житомирської спілки ветеранів Анатолій Трещьов говорить, що влада тільки на словах опікується ветеранами.

«Сьогодні чиновниками вищого рангу опікуються краще ніж ветеранами Великої Вітчизняної війни. Люди, які боролися за країну отримують мізерні пенсії. Прожити за них вкрай важко,не говорячи вже про лікування», - розповідає голова ветеранської організації.

Як повідомляє «Дело», на 2012 рік виділять у 4 рази більше коштів на оздоровлення Адміністрації президента, Кабміну та Верховної Ради ніж на ветеранів.

Чиновники та депутати зможуть оздоровитися на 465 млн. грн. На санаторно-курортне лікування ветеранів війни, а також осіб, на яких поширюється дія законів "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про жертв нацистських переслідувань", і інвалідів бюджет-2012 передбачає 107 млн. грн. - у 4 рази менше, підкреслює видання.

«Всі просто обурені. Нам постійно пишуть про те, що немає інфляції, але люди все бачать. Зараз куди не глянь, всюди піднімаються ціни», - обурюється ветеран Анатолій Трещьов.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...