Влада обіцяє реконструювати злітну смугу в аеропорту Житомира вже в цьому році

26.02.2021

Реконструкцію регіональних аеропортів планують розпочати в Україні із 2021 року. Серед них – і аеропорт "Житомир", в якому хочуть оновити злітну смугу.

Про це повідомив 25 лютого під час засідання Ради розвитку громад та територій координатор програми «Велике будівництво», заступник голови ОПУ Кирило Тимошенко:

«Ми запускаємо реконструкцію регіональних аеропортів по країні, аби кожен зміг літати. Літати до Києва у справах, літати в Одесу та Херсон на море, до Карпат взимку на гірськолижні курорти, і головне – українські курорти. Вже цього року ми починаємо оновлення злітних смуг у Житомирі, Рівному, Чернівцях, Полтаві, Кривому Розі та багатьох інших містах України».

Нинішня злітна смуга має довжину 1650 м, однак необхідно мінімум 2500 м довжини та 45 м ширини.

Нагадаємо, на реконструкцію злітної смуги необхідно близько 100 млн грн.

У 2020 році аеропорт "Житомир" використовували лише для ремонту та обслуговування літаків саме через коротку злітно-посадкову смугу, на яку не можуть сідати сучасні літаки.

Аеропорт "Житомир" може пропускати до 1000 пасажирів на добу.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
Стадіон "Полісся" не здали в експлуатацію, здали тільки поле. За 16 років реконструкції і за 167 млн грн. "Перший житомирський" вирішив показати, що побачили...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...