Від губернатора Бунечка пішов військовий радник. ВІДЕО

8.09.2020

Військовий офіцер Сергій Артьомов написав заяву про складання повноважень радника губернатора Житомирщини Віталія Бунечка.

Заяву та різке звернення він опублікував у Фейсбук 7 вересня:

"Я, як офіцер ВДВ, не бачу себе у Вас в радниках. Я не знаю, коли Ви попрощаєтесь із чужою для Вас Житомирською областю. Але прийшов час мені, як ветерану АТО, попрощатися із Вами. Я не хочу бути і не буду радником людини, яка обіцяє і не дотримується обіцянок, не тримає слова і плете інтриги, який не поважає людей, які пролили кров", – сказав Артьомов і кинув посвідчення радника на стіл.

Артьомов критикує Бунечка за відсутність співпраці з військовими області, невирішення питання землі для учасників АТО, "своїх" людей в геокадастрі:

"Що ви зробили за рік?... Крім відмазок, ми Вашої роботи не побачили. Нас потрібно слухати іноді. Ми більше знаємо, що у нас на Житомирщині відбувається. За весь час ми мали дві зустрічі. Після питань по землі ми взагалі перестали спілкуватися. Тільки в ультимативній формі, коли Ви кричали, стукали ногами "я сказав – так буде".

Сергій Артьомов опублікував заяву, де вкінці написав: "Честь маю!".

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...