Ветерани звинуватили Шелудченко у нечесності розподілу пайків

4.05.2011

За словами керівника міської ветеранської організації Анатолія Трещова, минулого року, влада міста видала ветеранам до Дня Перемоги 500 продуктових наборів за списком, складеним на свій смак і розсуд. Про це пише газета «Місто».

У свою чергу колишній керівник управління праці та соціального захисту Житомирської міської ради Юрій Прокопець вважає заяву голови ветеранської спілки нісенітницею.

«Ми завжди відкрито працювали з ветеранськими організаціями. Списки за якими ми роздавали продуктові набори нам надавали Корольовска та Богунська районна рада. Також списки подала організація інвалідів Великої Вітчизняної Війни. Чому списків не подав Трещов, я не знаю», — сказав телефоном Прокопець.

За словами колишнього начальника управління соцзахисту, всі кошти, за які купувалися продуктові набори, були благодійними. На подарунки для пенсіонерів скидалися підприємці Житомира.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
Крізь біль, піт та тремтіння м’язів – у Житомирі 5 годин тривала запекла боротьба за перемогу у Чемпіонаті з кросфіту серед команд десантно-штурмових військ...