Ветерани звинуватили Шелудченко у нечесності розподілу пайків

4.05.2011

За словами керівника міської ветеранської організації Анатолія Трещова, минулого року, влада міста видала ветеранам до Дня Перемоги 500 продуктових наборів за списком, складеним на свій смак і розсуд. Про це пише газета «Місто».

У свою чергу колишній керівник управління праці та соціального захисту Житомирської міської ради Юрій Прокопець вважає заяву голови ветеранської спілки нісенітницею.

«Ми завжди відкрито працювали з ветеранськими організаціями. Списки за якими ми роздавали продуктові набори нам надавали Корольовска та Богунська районна рада. Також списки подала організація інвалідів Великої Вітчизняної Війни. Чому списків не подав Трещов, я не знаю», — сказав телефоном Прокопець.

За словами колишнього начальника управління соцзахисту, всі кошти, за які купувалися продуктові набори, були благодійними. На подарунки для пенсіонерів скидалися підприємці Житомира.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...