Вчора на Житомирщині показували, як «покращується життя вже сьогодні»

12.07.2011

З хлібом-сіллю та концертом зустрічали селяни із Гуменників заступника Рижука, який урочисто відкривав газопровід. Заступник голови облдержадміністрації Никитюк власноруч запалив голубий вогник і Гуменники стали четвертим населеним пунктом на Коростишивщині, де є газ, - повідомляє сайт адміністрації.

Никитюк зазначив, що в поточному році це перше відкриття газопроводу. У Коростишівському районі були газифіковані тільки три населені пункти - Коростишів, Студениця і Кмитів. Найближчим часом відбудеться підключення ще трьох. „На цей рік у нас великі плани, - підкреслив Олександр Никитюк. - Будемо газифікувати села, мешканці яких роками, десятиліттями ждали цього”.

„Коли ми йшли на вибори, ми обіцяли людям покращити їхнє життя. І ми це робимо. Ми просто зобов’язані це робити”, - наголосив Олександр Никитюк.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...