Вчора на Житомирщині показували, як «покращується життя вже сьогодні»

12.07.2011

З хлібом-сіллю та концертом зустрічали селяни із Гуменників заступника Рижука, який урочисто відкривав газопровід. Заступник голови облдержадміністрації Никитюк власноруч запалив голубий вогник і Гуменники стали четвертим населеним пунктом на Коростишивщині, де є газ, - повідомляє сайт адміністрації.

Никитюк зазначив, що в поточному році це перше відкриття газопроводу. У Коростишівському районі були газифіковані тільки три населені пункти - Коростишів, Студениця і Кмитів. Найближчим часом відбудеться підключення ще трьох. „На цей рік у нас великі плани, - підкреслив Олександр Никитюк. - Будемо газифікувати села, мешканці яких роками, десятиліттями ждали цього”.

„Коли ми йшли на вибори, ми обіцяли людям покращити їхнє життя. І ми це робимо. Ми просто зобов’язані це робити”, - наголосив Олександр Никитюк.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...